Nadchodzące kongresy, sympozja

Archiwum

26-27 października 2018 – XII Kongres Akademii po Dyplomie

W rytmie algorytmów - kongres ma za zadanie przedstawić Państwu w syntetycznej i uporządkowanej formie postępowanie medyczne w kilkudziesięciu jednostkach chorobowych. Rytmiczność prezentacji i ich praktyczność to cechy wiodące. Algorytmy to Wasz przewodnik w gabinecie, na oddziale, podczas dyżuru.
czytaj dalej

10-11 maja 2019 – Zakażenia w Perinatologii i Ginekologii – I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

W dniach 10-11 maja 2019 roku, w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem, odbędzie się I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Zakażenia w Perinatologii i Ginekologii". Konferencja skierowana jest do ginekologów, położników, perinatologów, neonatologów oraz dla wszystkich specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie, aby nieść pomoc pacjentkom i ich pociechom.
czytaj dalej

24-26 kwietnia 2017 – Sprawozdanie z międzynarodowej konferencji naukowej: 1st World Maternal Fetal Neonatal Medicine – from periconceptional to early infancy – Londyn, Wielka Brytania

W dniach 24-26.04.2017 roku w Londynie, w pięknej dzielnicy Westminster w Centrum Konferencyjnym Queen Elizabeth II odbyła się konferencja naukowa 1st World Maternal Fetal Neonatal Medicine – from periconceptional to early infancy. Głównym celem konferencji było przedstawienie najnowszych badań naukowych oraz wymiana poglądów między naukowcami i lekarzami.
czytaj dalej